Najmlajši britanski dirkač F4 Billy Monger, udeležen v grozljivi nesreči v parku Donington, ujet na kamero

Uk News

Vaš Horoskop Za Jutri

Britanski dirkač F4 Billy Monger je bil udeležen v grozljivi nesreči na dirki v Donington Parku.

Posnetki nesreče, ki so jih predvajali po televiziji, prikazujejo incident iz njegove vgrajene kamere, ko je njegovo vozilo trčilo v drug avto, za katerega naj bi vozil finski voznik Patrik Pasma.

Domnevalo se je, da se je Pasmino vozilo ustavilo na progi spredaj, ko mu je 17 let pritekel Monger.

Komentatorji so nesrečo označili za 'grozljivo' in dejali, da ga 'preprosto ni mogel videti', ker se je ugibalo, da se je Pasma pokvarila.

Službe za nujne primere, vključno s helikopterjem, so popoldne obkrožile avto Billyja Mongerja v parku Donington

Billy Monger

man utd tv prenos v živo

Dirka - med 6. krogom britanskega prvenstva v formuli 4 - je bila ob obravnavi incidenta označena z rdečo zastavo.

Monger je bil po nesreči v vozilu več kot 90 minut.

Reševalci na kraju dogodka so se udeležili voznikov.

Monger na progi tik pred udarcem

Nesreča, posneta z Mongerjeve vgrajene kamere

Kasneje je prišlo letalsko reševalno vozilo.

Mongerja so iz vozila izvlekli okoli 14.30, ko so njegov avto postavili na zadnji del tovornjaka in ga odpeljali.

nick knowles suzi perry

Naložili so ga v letalsko reševalno vozilo, da bi odšel v Queen's Medical Center v Nottinghamu.

Oddajatelj ITV4 je domnevno potrdil, da je bil Monger pri zavesti pri zavesti.

Njegova sestrična Lucy Bishop je tvitnila: 'Grozen dan!

'Mislite na mojo čudovito sestrično Billy Monger, našo najhujšo nočno moro!

'Bert vam hitro pošilja boljše objeme, vi ste njegov junak!'

Organizatorji so v izjavi zapisali: „Mongerja so po poškodbah noge previdno izvlekli iz avtomobila in ga od takrat odpeljali v Queen's Medical Center v Nottinghamu za nadaljnji pregled.

'Pasmo so tudi skrbno izvlekli iz njegovega avtomobila. Bil je popolnoma pri zavesti in so ga takoj odpeljali v zdravstveni dom. Od takrat so ga odpeljali v Kraljičin medicinski center na nadaljnjo oceno.

'Dodatne informacije bodo posredovane pravočasno.'

koliko časa po pitju lahko voziš

Dirka se je nadaljevala okoli 15. ure.

Pasmina ekipa, Carlin Racing, je na Facebooku objavila: 'Po incidentu na tretji dirki britanskega prvenstva Formule 4 v Donington Parku danes popoldne je bil voznik Carlina Patrik Pasma odpeljan v bolnišnico na pregled.

Nesreča na krovu (Slika: ITV4)

Mongerjev avto na progi po nesreči

'Patrik, ki je popolnoma zavesten in lahko komunicira z osebjem ekipe, bo zdaj z reševalnim vozilom premeščen v Queen's Medical Center v Nottinghamu za nadaljnje preglede in opazovanje čez noč.

'Naše misli ostajajo pri Billyju Mongerju, ki je bil prav tako vpleten v incident.'

En oboževalec, Jonny Healy, ki je na mestu dogodka na Twitterju objavil fotografijo helikopterja, je dejal: 'Maršali zdaj držijo velike rjuhe, ko zdravniki poskušajo izvleči Billyja Mongerja iz avtomobila.

'Pasmin avto je bil odstranjen na zadnji strani tovornjaka.'

Navijači so na družbenih omrežjih izrazili šok nad incidentom in voznikom zaželeli dobro.

ob kateri uri je adesanya boj

'V upanju na dobre novice o Billyju Mongerju,' je rekel eden.

'To je bilo grozljivo.'

Patrik Pasma (Slika: Športni svet / Youtube)

Britanski F4 je tvitnil: 'UPDATE - BritishF4 Race 3 z rdečo zastavo, medtem ko je incident Monger in Pasma odpravljen.

'Tekma se bo nadaljevala po odmoru za kosilo. Časovni TBC. '

Billy je prejšnji teden na Facebooku objavil, da se 'veseli tega vikenda'.

Mladenič iz Charlwooda v Surreyju se na Twitterju imenuje Billy The Whiz.

zakaj je ben ubil heather

Billy Monger (Slika: LEWis REPORTING/YouTube)

Na spletni strani svoje ekipe Billy Monger Racing pravi, da je bil dvakrat okronan za britanskega prvaka, toda 'za leto 2017 je moj čas, da postanem britanski prvak v četverici'.

'Pri vsem, kar počnem, si prizadevam za zmago. To je edini cilj v mojih mislih, biti najboljši. Nikoli. '

Monger je zmagal tudi na več dirkah po svetovnem prvenstvu v kartingu, mladinskem prvenstvu Ginetta in britanskem prvenstvu F4 2016.