Kateri kanal je Hertha Berlin proti Liverpoolu? Začetni čas, podrobnosti o televiziji in prenosu v živo

Nogomet

Vaš Horoskop Za Jutri

Liverpool se bo v drugem 90-minutnem sporedu predsezone pomeril z Hertha Berlin, ko nadaljuje s pripravami na hitro bližajočo se akcijo Premier League.

Rdeči Jurgena Kloppa imajo sedež na vadbenem taboru v avstrijskih hribih in so proti prvemu prijateljskemu nastopu proti Mainzu prišli proti Mainzu in po zaslugi poznega avtogola Luce Kiliana zmagali z 1: 0.

Liverpool je prav tako izpodbijal dve 30-minutni tekmi proti avstrijskemu klubu Wacker Innsbruck in nemškemu Stuttgartu, pri čemer sta oba mini prijateljska tekma izenačila z 1: 1.

Začetek nove sezone je slabih dva tedna in Klopp ima na voljo še tri tekme, s katerimi lahko svoje igralce premaga.

Rdeči se bodo v začetku avgusta vrnili v Merseyside, kjer se bodo pomerili s španskimi ekipami Athletic Bilbao in Osasuno, najprej pa se bodo v Herthi pomerili z drugo ekipo Bundeslige.

Klopp ima še tri prijateljske tekme pred sezono, da dokonča svoje načrte za novo sezono (Slika: Liverpool FC preko Getty Images)

Kdaj je ura Hertha Berlin proti Liverpool?

Na sporedu je v četrtek zvečer predviden nekoliko nenavaden začetni čas ob 19.20 po BST.

Tekma bo odigrana obTivoli Stadion Tirol, ki je dom prejšnjega nasprotnika Liverpoola pred sezono Wackerja iz Innsbrucka, v zahodni Avstriji.

Hertha Berlin TV kanal in prenos v živo

LFCTV GO ima izključne pravice predvajanja za prijazno tekmo.

Pokritost na platformi se bo začela ob 18.30, medtem ko se lahko tisti z ustreznimi naročninami vključijo tudi na LFCTV prek Sky in Virgin Media.

Novice o ekipi

Xherdan Shaqiri in Thiago Alcantara sta v sredo popoldne prispela v bazo Liverpoola, potem ko sta jim po kampanji Švice in Španije na Euro 2020 odobrila podaljšane počitnice.

Ob tem se zdi malo verjetno, da bo Jurgen Klopp duo takoj vrgel v boj.

Joel Matip se je okrepil po hudi poškodbi gležnja in začel z novimi podpisniki Ibrahime Konate proti Mainzu.

Trent Alexander-Arnold je bil prav tako dovolj sposoben, da je po premagovanju stegna začel na desnem beku.

Toda Matipov obrambni kolega Virgil van Dijk in Joe Gomez nista sledila, saj se je dvojica rehabilitirala zaradi dolgotrajnih poškodb kolena.

Drugod je kapetan Jordan Henderson še vedno na počitnicah, potem ko se je z Anglijo uvrstil v finale Eura 2020, prav tako Roberto Firmino, Alisson in Fabinho, ki je z Brazilijo prišel na razstavo Copa America.

Ali želite ekskluzivni predogled VAŠEGA kluba pred sezono - tako v nabiralniku kot v poštnem nabiralniku? Pojdite sem, če želite izvedeti več in zavarovati svoj izvod.

Tako bi lahko Caoimhin Kelleher dobil rokavice, Alex Oxlade-Chamberlain pa bi lahko nadaljeval v vlogi lažne devetke, ob strani pa sta Mohamed Salah in Sadio Mane.

Toda Diogo Jota se po vrnitvi na trening trudi nekaj minut, Klopp pa se lahko odloči, da bo portugalskega napadalca začel na sredini.

V veznem redu bosta verjetno nastopila Naby Keita in James Milner, tretje mesto pa bi lahko zasedla Curtis Jones in Harvey Elliott.