Soccer Aid 2019: Anglija 2-2 Preostali del sveta XI (1-3 peresa)-zmaga v vrsti pri enajstmetrovkah

Nogomet

Vaš Horoskop Za Jutri

To je trenutek, ko je 'Ostali svet' osvojil Soccer Aid 2019

Ključni dogodki

Kem Cetinay je dosegel pozno izenačenje, da bi zagotovil, da je Soccer Aid že drugo leto zapored odločil z enajstmetrovkami, saj je Preostanek sveta zmagal s streli na mestu.

Zvezda ljubezenskega otoka je ustvarila trenutek čarovnije, da je vdrla v Johna Terryja in zavila strel mimo Davida Harewooda v gol Anglije, da bi potegnila raven ROW z minutami običajnega časa.

Vratar ROW Nicky Byrne je nato v streljanju rešil odločilen udarec komika Leeja Macka, da bi potrdil zmago svoje strani.

Pevec skupine Westlife je v streljanju že zavrnil trenerja telesa Joea Wicksa, preden je Mark Wright zgrešil kazen.

Anglija je popustila vodstvu z dvema goloma, potem ko je v prvem polčasu zavzela vodilni položaj, zahvaljujoč stezi Jeremyja Lyncha.

Kem Cetinay slavi svoje pozno izenačenje, ki je pomagalo zmagi ekipe ROW to Soccer Aid (Slika: Getty Images)

Svobodni oblikovalec je svoj prvi ujel po tem, ko je sledil voleju Rachel Yankee, da se je odpravil domov, nato pa je zavrtil v okvir, da je drugič streljal mimo Julija Cesarja.

Toda Usain Bolt je izkoristil napako Jamieja Carragherja, da je na tekmi Soccer Aid 2019 ohranil preostanek sveta.

jessie iz majhne mešanice

Bolt in Carragher sta uživala v napeti bitki, preden je nekdanji moški iz Liverpoola napačno izmeril glavo, kar je napadalcu ROW omogočilo, da je dirkal in dosegel zadetek mimo Davida Seamana.

Cetinay je nato v drugem polčasu zapravil minute, ki so jih imele na voljo za izvedbo enajstmetrovk, preden so zabeležile tretjo zmago v Soccer Aidu.

Vsa dejanja, kot se je zgodilo, spodaj ...

Ni še prepozno za darovanje - britanska vlada bo vse donacije podvojila do 23. julija

Vsebina oglaševalca iz Nogometna pomoč za Unicef

Še vedno imate dovolj časa, da donirate Soccer Aid za Unicef ​​2019.

Po vsem svetu bolezni, konflikti, lakota in revščina motijo ​​igro milijonov otrok. Leta 2019 se je nogometna pomoč za Unicef ​​okrepila, da bodo otroci lahko doživeli otroštvo, do katerega so upravičeni.

Tudi letos bo vlada Združenega kraljestva zbrala vsakih 1 funt, ki jih zberete ali podarite do 23. julija 2019, kar podvoji razliko, ki jo naredite za življenje otrok. Kaj torej čakaš?

Klikni tukaj darovati vse, kar lahko.

22:08

Piers Morgan slavi

To je lahko najboljši trenutek v mojem življenju, ki ga je briljantno vodil Usain Bolt.

Ekipa junakov.

Moje sočutje Susanni Reid.

22:07

(Slika: Chelsea FC preko Getty Images)

22:01

ROW win Soccer Aid 2019

Preostali svet je zmagal Soccer Aid 2019 po zmagi s 3: 1 enajstmetrovkami.

Vratar Nicky Byrne je Leeju Macku zavrnil upanje Anglije, potem ko je Mark Wright s strelom poslal žogo, Joe Wicks pa je streljal naravnost proti Byrneju.

Kem Cetinay je bil zadnji, ki je dokončal udarec, kar je bilo primerno, saj je bil njegov pozni gol v rednem času prisiljen na enajstmetrovke.

To je tretja zmaga podjetja ROW v seriji Soccer Aid, pravice hvalisanja pa trdno trdijo pri soupravitelju podjetja ROW Piersu Morganu nad sopredstaviteljico GMB in soupraviteljico Anglije Susanno Reid.

Zjutraj ne bi želeli biti Susanna!

21:56

Byrne rešuje od Macka

Byrne zanika Lee Mack in vsega je konec. ROW so osvojili Soccer Aid 2019.

21:56

Cetinay je zadel za 3-1

Kem Cetinay je na nizko razdaljo zmage postavil ROW. Anglija mora doseči gol, da ostane v njej.

21:56

Wright pošilja na široko

Dolg tek in zamucanje od Marka Wrighta, a ga postavlja široko.

21:55

ROW svinec

DJ Locksmith strelja domov, da postavi ROW v ospredje.

21:54

Wicks zgreši

Nicky Byrne rešuje Joea Wicksa. Vratar je bil slaba enajstmetrovka in ROW lahko sedaj vodi.

21:54

1-1

Billy Wingrove pošlje Harewoodu napačno pot do ravni.

21:53

1-0 Anglija

Ben Shephard poda žogo v zgornji kot.

21:48

FT: Anglija 2-2 ROW

S tem se 90 minut zaključuje in na Stamford Bridgeu bomo prešli na enajstmetrovke.

Cetinayjeva pozna stavka zagotavlja, da bo o nogometni pomoči drugo leto zapored odločeno s streljanjem.

zayn malik kajenje trave

Drugi polčas je bil tesen, obe strani sta zavrgli priložnosti.

Toda Cetinay je izkoristil njegovo priložnost in zarezal v Johna Terryja, preden ga je poslal mimo Harewooda, da bi igro poslal na mesto udarcev.

Drame še ni konec!

(Slika: Getty Images)

21:45

Anglija prekaša ROW po levi strani, ko Owen poda žogo z Mackom, a ga njegov dotik znova spusti, ta pa sčasoma blokira žogo in jo pošlje v gol.

21:44

Le še nekaj minut tukaj z vsemi kvadratnimi rezultati. Občutek imate, da je za to morda še ena priložnost za obe strani, a jo bodo vzeli?

21:43

Cantona ga pošlje visoko čez prečko. Zagotovo ni eden njegovih najboljših.

21:42

PRIHRANI!

Harewood dobro rešuje Drogbo, da ohrani raven Anglije.

21:42

Middleton je v zadnjih minutah zamenjal zmagovalca tekmovanja Good Morning Britain Alana Sextona.

21:41

Anglija si skoraj vrača vodstvo, saj Byrne nizko prihrani na svoji bližnji vratnici od Coleja, preden Redknapp strelja nekaj trenutkov kasneje.

21: 41KLJUČNI DOGODEK

GOL! Cetinay zgrabi izenačenje

Preostali svet je na ravni. Kem Cetinay z zadetkom zahvaljujoč odličnemu zaključku napada naprej.

Ian Watkins in Fearne Cotton

Anglija je izgubila posest na drugem koncu, preden je ROW razbil polje.

Cetinay je posekal notri in streljal mimo Harewooda, preden je navdušen zapeljal proti klopi ROW.

Zdaj grozijo kazni.

(Slika: Simon Dael/BPI/REX)

21:38

21:37

Glen Johnson je spet pri Carragherju, ki se je v tem drugem polčasu impresivno spopadel z Boltom.

21:37

Terry z akrobatsko odbojko s Colejevega križa O'Carroll dobro blokira črto, preden jo Mack znova sproži. Druga priložnost je prosjačenje.

21:36

Lepa ena-dve Joe Cole z Owenom. Cole se je znašel med golom, a je streljal v tla in Byrne se je odbil v kot.

21:35

Namesto Bolta se je vrnil tudi Wingrove. Harry Redknapp je tukaj v kocki v iskanju izenačevalca.

21:35

Prihaja kralj

En človek, ki bi lahko vse to spremenil, je človek, ki je trenutno stal ob strani in čakal, da pride, - Eric Cantona. Michael Essien odhaja, kralj Eric pa je vklopljen.

21:34

Slabih četrt ure je ostalo še igrati tukaj, Anglija še vedno vodi z dvema goloma proti enemu. Preostali svet mora od nekod nekaj najti, če bodo to igro izsilili na enajstmetrovke ali celo zmagali na tekmi v običajnem času. Imajo veliko posesti, ustvarjajo pa malo.

21:32

Možnost za Macka

Lee Mack dobi čudovito priložnost po čudoviti žogi Wicksa, toda televizijski smešnik jo ne zamudi. Kakšen trenutek bi bil to.

21:31

(Slika: Akcijske slike prek Reutersa)

21.30

Drogba zadene enega! Toda Harewood mu je enakovreden z odličnim postankom.

21.30

Anglija se trudi obdržati žogo visoko na igrišču, kar bi lahko predstavljalo resnično grožnjo, saj se ta tekma nadaljuje z večino ekipe ROW, ki je kampirala v polovici treh levov.

21:28

Izpadel je junak z dvema zadetkoma Lynch

Jeremy Lynch odide, svoje delo je opravil po prvi stezi. Lee Mack pride na njegovo mesto s 95,80 na hrbtni strani srajce, v zabaven odziv na Boltovo majico 9,58.