Vaš Horoskop Za Jutri

Ronaldinho je v torek prevrnil leta v spopadih legend med Barcelono in Real Madridom.

Brazilec, ki se je igral v Tel Avivu v Izraelu, se je postavil poleg nekaterih ikon El Clasico.

zakaj chris eubank nosi monokel

Madrid je premagal Blaugrano s 3: 2, zadetki Pedra Munitisa, Alfonsa Pereza in Rubena de la Reda so preklicali stavke legendarnega napadajočega vezista in Jofreja Mateua.

Barca se je ponašala z Ronaldinhom, Rivaldom, Decojem in Javierjem Saviolo (eden od šestih na obeh straneh, ki sta igrala za oba kluba), za Madrid pa sta bila največja imena na njihovi listi kapetan Roberto Carlos in nekdanji moški Barce Luis Figo.

Vedno nasmeh na obrazu - Ronaldinho je znova rad ljubil svoje stvari v modro -rdeči barvi (Slika: MarcaTV)

41-letni Ronaldinho, ki je prevladoval v zgodnjem delu igre, se je s preigravanjem igral za kompilacijo v YouTubu in rojaku Rivaldu postavil številne zapravljene priložnosti.

Na srečo zvijače je dosegel sam zadetek, ko je s slamnatim udarcem udaril mimo Jordija Codine, ki se je v svojih dneh na Santiago Bernabeu le enkrat pojavil.

Navijači so bili deležni njegovega znamenitega praznovanja blagovne znamke - iztegnjenega palca in malega prsta iz njegove stisnjene pesti.

Po prekinitvi v polčasu se je Real odzval takoj po ponovnem zagonu, saj je bil dolgoletni trud Joseja Amavisce rešen, a je Munitits dokončal odboj.

Strelec je nato obrnil ponudnika, da je postavil Pereza, preden se je Mateu prebil in zabil do doma ter izenačil do 20 minut.

Niti minuto kasneje Los Blancos & apos; de la Red je nato pokazal veliko spretnost, da je pri zmagovalcu našel prostor za strel.

Ronaldinho je bil zvezda oddaje in si je prislužil ovacije

Ronaldinho je bil zvezda oddaje in si je prislužil ovacije (Slika: Brand TV)

Kolikor kakovostnega je bilo na ogled, ga je Ronaldinho ukradel.

Ne samo, da je bila njegova enajstmetrovka, ki jo je izrekel Sapir Berma - prvi transseksualni sodnik v mednarodnem nogometu - brez napora, ampak so njegovi bleščeči driblingi, luštne podaje in strel, ki je zadel vratnico, množici dali takšno zabavo, po katero so prišli.

Zdi se, da je igralec Barce preživel vse svoje življenje na igrišču, odstrelil je zgodnjega vida s tik za polovico in izvedel podajo brez pogleda.

očka dolge noge letijo
Ronaldinho je izvlekel izkaznico brez pogleda in izvlekel veliko trikov

Ronaldinho je izvlekel izkaznico brez pogleda in izvlekel veliko trikov (Slika: MarcaTV)

V času svojega bivanja na Nou Campu je Ronaldinho osvojil dva naslova La Lige in eno ligo prvakov ter Ballon d'Al 2005, kot je to storil moštveni kolega Rivaldo v Kataloniji šest let prej.

Družbeni mediji so se bučno odzvali, en oboževalec pa je tvitnil: 'To je samo pero, toda Ronaldinho, ki nosi 10, objema Rivalda, ki nosi tudi 10, me resno nostalgira.'

Drugi je dodal: 'V gledanju Ronaldinhove igre je nekaj, kar me bo vedno nasmejalo' z emojiji srčnih oči.

Tekma, ki jo gosti Izrael, je ena izmed mnogih, ki bodo odigrane z legendami Barcelone po vsem svetu.

V izjavi je zapisano, da so razstavne tekme 'namenjene spodbujanju imena in vrednot Barce po vsem svetu prek njenih nekdanjih igralcev in jim omogočajo, da še naprej igrajo za moštvo tudi po upokojitvi kot profesionalci.