Arsenal legende proti AC Milanu rezultati v živo in posodobitve golov, ko se velikani topnikov lotijo ​​svojih italijanskih tekmecev

Nogomet

Vaš Horoskop Za Jutri

Ekipa Arsenal Legends se postavi pred prijateljsko tekmo med Arsenal Legends in Milanom Gloriejem(Slika: Stuart MacFarlane)

Ključni dogodki

Robert Pires praznuje četrti gol Arsenala Ogled galerije17: 14KLJUČNI DOGODEK

Navijači Arsenala si želijo vrnitve Kanuja

Navijači Arsenala so se pošalili, da bi raje videli Nwankwa Kanuja namesto Olivierja Girouda.

Nigerijac je dosegel hat-trick v sobotni prijateljski zmagi AC Milan Glorie s 4: 2 in navijači Gunnersja bi bili zelo veseli, da bi se mu vrnil.

Celotno zgodbo preberite tukaj!

(Slika: Akcijske slike prek Reutersa)

17: 03KLJUČNI DOGODEK

Kaj počnejo zdaj?

Navijači Arsenala so se na današnji prijateljski tekmi odpravili na pot po spominu.

liverpool vs aston villa kanal

Tukaj je NEWSAM Football podrobneje pogledal, kaj so legende topnikov do zdaj.

Kliknite, če želite prebrati več!

16:49

Poudarki

Ni slabo kup moških srednjih let, kajne?

Vse utrinke iz zmage Arsenala Legends nad Milanom Gloriejem s 4: 2 lahko podoživite z vrhunskimi točkami ITV.

Morda bi nekateri od teh članov prišli v aktualne topnike XI ...

16.30

Povsod v Emiratih

Potem vse na Emiratesu, kjer je Kanu z hat-trickom vrnil leta nazaj, saj je Arsenal Legends po zabavnem popoldnevu v Emiratesu premagal Milan Glorie s 4: 2.

Razprodana množica je videla, da sta obe zvezdniški strani pokazali, da sta kljub temu, da sta si naložila nekaj dodatnih kilogramov, še vedno sposobna opraviti delo.

Kanujev hat-trick je bil vrhunec, Robert Pires in Freddie Ljungberg pa sta se še vedno dobro združila, Francozov pozni gol pa je priglasil najglasnejše navijanje dneva.

Christian Vieri je dvakrat zadel za goste, a so bili najboljši moški Arsena Wengerja.

15:54

Polni delovni čas

90 minut - Vsega je konec in Arsenalu je proti Milanu zmanjkalo zasluženih zmagovalcev. Veliko zadetkov, veliko pogovorov in lepo popoldne v pomoč velikemu cilju v The Arsenal Foundation.

Hvala, ker ste se pridružili NEWSAM Football za poročilo o spletnem dnevniku v živo!

15: 52KLJUČNI DOGODEK

CILJI! Arsenal Legends 4-2 Milan Glorie (Vieri, pero)

88 minut - Massaro je dobil enajstmetrovko za Milan. Gledališko se spusti po minimalnem pritisku Cygana, a kupi udarec na mestu. Vieirijevo enajstmetrovko je ubranil Lehmann, a je zadel s svojim odbojem. Milan je izenačil na 4-2.

15: 46KLJUČNI DOGODEK

CILJI! Arsenal Legends 4-1 Milan Glorie (Pires)

84 minut - Vrhunsko. Potovali smo v preteklost. Ljungberg se vrača v leta, si privošči žogo skozi množico treh branilcev Milana in jih premaga za tempo. Švedski kvadrat za neoznačenega Piresa, ki se ustrezno spreobrne iz bližine. Za Arsenal je 4: 1 in morda bomo videli še petega ...

15:44

82 minut - Desailly znova vstopi v boj in zamenja Costacurta. Simone zgreši svoj poskus voleja na robu škatle. Za drugi poskus prijazno odskoči in ta napor se razplamti čez prečko. Stiskanje pri slamicah.

15: 41KLJUČNI DOGODEK

CILJI! Arsenal Legends 3-1 Milan Glorie (Kanu, pero)

79 minut - Boa Morte in Ljungbergova ljubka ena-dve sta prekinjena zaradi prekrška Massara v okvirju. Dana kazen. Dosežena enajstmetrovka. Kanu dokonča svoj hat-trick iz športa. Udari jo z desne strani mreže in Dida se potopi v napačno smer. Za Arsenal je 3: 1 in imajo dobro vrednost.

15:38

76 minut - Ljungberg po prijetnem očesu zapelje nizek križ v okvir Milana, tudi če je bil nepotreben. Šviga mimo zadnjega človeka in Dida se je spet ukoreninil, a hiter Boa Morte ni mogel priti domov. Arsenal vodi z 2: 1 in izgleda zelo sposoben zadeti še enega.

Namesto Di Cania namesto Milana prihaja Giuseppe Pancaro.

15:35

72 minut - Ljungberg se je po zadnjem izzivu Daria Simica držal za koleno, a je videti v redu, da nadaljuje. Grimandi je priznal prekršek za Arsenal na približno 40 metrih, Milan pa je s hitrim igranjem izgubil prosti strel.

jeremy kyle je napaden
15: 32KLJUČNI DOGODEK

CILJI! Arsenal Legends 2-1 Milan Glorie (Kanu)

69 minut - Spet je to tisti človek. Pires napačno izbije Eranio na robu kazenskega prostora. Boa Morte je z glavo prestregel Kanu. Ni potrebe po tehnologiji ciljne črte. To je že čez črto. Dida se je komaj premaknil in Arsenal vodi z 2: 1.

15:29

67 minut - Overmars prikazuje njegovo starost. Z Eranijem bo šel z ramo in se nerodno dvignil. Cestni tekač se stisne za stegno in prevzet je s ovacijami. Lep poskus, toda pri 43 letih ne boste več tako hitri kot nekoč.

15:27

65 minut - Boa Morte vdre v škatlo in se zvija mimo Costacurtinega tobogana. Dida je izvlečen in žoga je izbrisana, vendar le do Kanuja. Kanu obrne Caboneja in s svojim zagonom hitro zadene krov. Je bil stik? Sodnik ni prepričan. Brez kazni!

15:25

62 minut - Cafu izstreli po desnem boku in ga preveri Overmars. Prosti strel je izvajal Di Canio, poravnal pa ga je Boa Morte.

15:21

58 minut - Arsenal je lepo udaril in po strpnem kopičenju je Ljungberg zgrešil Ambrosinija, da bi poslal predložek v okvir. Kanu ne more vzpostaviti stika.

zakaj na veliki petek ni mesa

Overmars je ponovno uveden s klopi za nadomestke in nadomešča Limparja za gostitelje.

15:17

55 minut - Di Canio zmaga, izgubi, zmaga, izgubi in spet osvoji krilo za Milan. Sčasoma dolga žoga Serginha najde pot do Vieirija, vendar je njegov prvi dotik slab.

15:15

53 minut - Arsenal se je prebil skozi Gilberta, ki igra ena proti dve s Kanujem. Brazilec strelja tik pred mestom, preden Petit zamenja Luis Boa Morte.

15:13

50 minut - Tu smo se malo spustili. Obe strani sta prišli do drugega roba škatle in obe silili pomembne bloke - Costacurta za Milan in Toure za Arsenal. Predvidevam, da je od konca do konca, vendar ne z neverjetno hitrostjo ...

15:11

48 minut - Eraniova dolga žoga na vrhu najde Di Cania v polju Arsenala. Italijan poskuša z kotom premagati vratarja Lehmanna, a žoga nerodno leti čez prečko. Arsenal se je s kotom spopadel.

15:06

46 minut - Druga polovica poteka v severnem Londonu. Milan je vratarja zamenjal z Dido. Jens Lehmann je zamenjal Seamana v mreži topnikov. Današnja igra je za fundacijo Arsenal prinesla milijon funtov.

14:51

Polčas

45 minut - Zadnjih pet minut polčasa mine z malo incidentov. Hitrost se je upočasnila z rezultatom 1-1.

Arsenal je z glavo dosegel Kanu, a je Vieri iz bližine izenačil za goste.

Ostanite z nami kmalu za drugo polovico v živo!

14:45

40 minut - Desaillyja zamenja Stefano Eranio. Sprememba je bila narejena takoj po tem, ko je Hoyte po boku spet stekel po pljučih. Trenutno je brez kluba. Morda igra za potezo?

(Slika: AFP/Getty)

14: 43KLJUČNI DOGODEK

CILJI! Arsenal Legends 1-1 Milan Glorie (Vieri)

37 minut - Milan je od strela Di Cania dobil kot. Ambrosini pošlje oster udarec z glavo z oddaje in silovito reši Seamana, a namig prijazno pade Vieiriju, ki ga od doma prestreže domov. Na stadionu Emirates je 1: 1.

14:40

34 minut - Overmars strelja široko v tarčo, toda to je konec njegovega popoldneva. Zamenja ga Anders Limpar. Milan je Bobana zamenjal za Marca Simonea.

(Slika: Offside športna fotografija)

14:38

32 minut - To je bilo briljantno. Nigel Winterburn se zapelje na Di Canio in par poustvarja svoj spopad med igralskimi dnevi z gledališkim padcem. Nato se objamejo. Prijeten dotik.

naslednji boj mike tyson
14:36

30 minut - Kanu zaman zamudi priložnost, da bi svoj in Arsenalov prispevek povečal. Pires zbere kratek prehod na robu škatle in v tekočem gibanju obrne Albertinija in ga pusti mrtvega. Napadalec pošlje strel tik čez prečko in ni bilo daleč 2-0.

Albertinija hitro zamenja Angelo Cabone. Malce kruto.

14: 32KLJUČNI DOGODEK

CILJI! Arsenal Legends 1-0 Milan Glorie (Kanu)

27 minut - Kanu se dvigne najvišje, da bi srečal Petitov palec popoln križ v škatli. Gangly forward samo na prste, da se odpravi v zgornji kot in 1-0 je do Arsenala! Zagotovo je bil to njegov prvi dotik žoge!

14:29

25 minut - Kanu zamenja Gilberta za Arsenal. Iz stadiona Emirates je ogromno veselja. Nigerijski igralni avtomati so zraven Ljungberga v napadu.

14:28

22 minut - Ljungberg se zvija mimo Albertinija in zabije križ v milansko polje. Pires izgubi oznako in se poveže z glavo, vendar je njegov cilj preusmerjen na vratnico. Arsenal spet na vrhu.